rukkihttps://www.ruukki.com

Blachodachówki Ruukki chronią domy od ponad 50 lat. Ich trwałość i jakość jest niezrównana. W ofercie kolorów i stylów z pewnością znajdziesz idealną opcję dla swojego domu, niezależnie od tego, czy jest on nowoczesny czy tradycyjny.

blachotrapezhttps://www.blachotrapez.eu

Początki Blachotrapezu sięgają lat siedemdziesiątych, spółka pod obecną nazwą funkcjonuje od 1995 roku. Firma z małego zakładu dekarskiego urosła do dużego przedsiębiorstwa działającego w 8 krajach w Europie, z kilkoma tysiącami punktów hurtowych i trzema zakładami produkcyjnymi.

budmathttp://www.budmat.com

Budmat – wiodący producent stalowych pokryć dachowych, systemów rynnowych stalowych i PVC, podsufitek, profili G/K i zimnogiętych oraz wszelkich akcesoriów montażowych.

finishprofilesstronahttp://finishprofiles.pl

FINISH PROFILES produkuje blachodachówkę i blachę trapezową z surowców naprawdę wysokiej jakości. Od początku działalności przetwarzają wyłącznie najlepsze na świecie surowce, żeby klienci byli pewni dobrego wyboru. Blachodachówki to wyjątkowy produkt dla wymagającego klienta. Produkty cenione od wielu lat przez Klientów.

blachprofil2blachodastronahttp://www.blachprofil2.com.pl

Dachówki blaszane ALFA, OMEGA i BETA firmy BLACHPROFIL2 to nowoczesne i trwałe produkty umiejętnie łączące w sobie tradycyjny wygląd i zaawansowaną technologię produkcji. Klasyczny kształt w wielu atrakcyjnych barwach pozwala na swobodne dopasowanie do siebie wszystkich elementów, które składają się na ostateczny efekt. Dzięki nim dach zyskuje nowe oblicze.

bratexhttp://www.bratex.pl/produkty/

Bratex Dachy to firma z polskim kapitałem, która jako producent blachy, działa na rynku od 25 lat. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokogatunkowych blach dachowych oraz stalowego systemu orynnowania Struga.