fakro stronahttp://www.fakro.pl

Okna dachowe FAKRO zostały zaprojektowane tak, aby życie w wymarzonym domu było nie tylko wygodne, ale także sprawiało przyjemność. Duża powierzchnia przeszklenia w oknach dachowych FAKRO to mnóstwo naturalnego światła na poddaszu, które pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

 

velux stronahttp://www.velux.pl

Okna dachowe VELUX zapewniają światło, wentylację i komfort użytkowania od prawie 70 lat. Komfort poddasza zależy od właściwego doboru typów okien do funkcji wnętrz. Okno dachowe VELUX to najlepszy wybór do każdego dachu. Okna produkowane są w wielu typach i rozmiarach, które można łączyć ze sobą w zestawy. Ważne jest aby dostarczyć jak najwięcej światła dziennego, równomiernie rozłożyć je na całej powierzchni pomieszczenia, zapewniając jednocześnie dobrą widoczność.

 

roto stronahttps://pl.dst.roto-frank.com/pl.html

Roto Okna Dachowe jest jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych, akcesoriów i schodów strychowych. Wraz z trzema najnowocześniejszymi zakładami produkcyjnymi w Europie rozwijamy, konstruujemy i produkujemy innowacyjne, najwyższej jakości produkty nastawione na oszczędzanie energii oraz zapewnienie komfortu na poddaszu. Zalety w skrócie to: elastyczność, wydajność oraz pewność dostawy.