BRYZA stronahttp://www.rynnybryza.pl

BRYZA SYSTEM RYNNOWY to produkt o ugruntowanej pozycji rynkowej, wprowadzony do sprzedaży z początkiem 2004 roku. BRYZA oferuje kompletny system składający się z rynien o przekroju półokrągłym 75, 100, 125, 150mm, zespołu kształtek oraz rur spustowych w trzech średnicach Ø 63, Ø 90, Ø 110. Dyskretna elegancja klasycznych kształtów, łatwość montażu i gama siedmiu kolorów w czterech rozmiarach, pozwoli na zaspokojenie Państwa potrzeb.

 

kanion stronahttp://rynnykanion.pl

Kanion jest systemem rynnowym przeznaczonym dla najbardziej wymagających użytkowników. Łączy w sobie elegancki wygląd z wysoką efektywnością odprowadzania wody. Efektywność hydrauliczna i funkcjonalna konstrukcja systemu umożliwiają doskonały przepływ wody nawet podczas bardzo ulewnych deszczy. Poszczególne elementy systemu łączone są ze sobą na wcisk, a jedynie denka zewnętrzne są klejone. Dlatego też sposób montażu systemu Kanion nie wymaga używania bardzo specjalistycznych narzędzi, ale aby instalacja była zamontowana prawidłowo i była szczelna, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty.

 

finishrain stronahttp://finishprofiles.pl/produkt/finish-rain

System rynnowy Finish Rain wykonany jest z blachy o grubości 0,6 mm cynkowanej ogniowo i powleczonej obustronnie powłoką poliuretanową, o grubości 50 µm zapewniającej długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz korozją.

 

niagara stronahttp://www.pruszynski.com.pl/rynny_aluminiowe.php

System rynien stalowych Niagara firmę jest kompletnym systemem odwadniania – idealnym dla każdego dachu, przeznaczony jest dla nowych jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia. Elementy systemu produkowane są ze stali najwyższej jakości, ocynkowanej powlekanej obustronnie poliuretanem (50 μm). Dzięki zastosowaniu takich materiałów mamy pewność, że uzyskujemy stabilność kolorów, a także wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych.