porta stronahttp://www.porta.com.pl

Od ponad 20 lat Porta KMI Poland jest pionierem i czołowym producentem wysokiej jakości drzwi. To firma prosperująca w zgodzie ze światowymi trendami we wzornictwie i technologii produkcji. Od lat firma ma przywilej uczestnictwa w przeobrażaniu wyglądu polskich mieszkań i w kształtowaniu gustów milionów Polaków.

 

dre stronahttp://www.dre.pl

Firma DRE jest czołowym producentem drzwi wewnętrznych, ościeżnic oraz frontów meblowych. W 2001 r uruchomiono produkcję drzwi wewnątrzlokalowych i ościeżnic stawiając na nowoczesną technologię usprawniającą przebieg produkcji, wieloletnie doświadczenie firmy sprawiają iż wyniki sprzedaży umocniły wiodącą pozycję spółki na rynku; w wyniku inwestycji firma może sprostać wymaganiom klientów oferując coraz to nowe wzory przy zapewnieniu wysokiej jakości.

 

polskone stronahttp://www.pol-skone.pl

POL-SKONE produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe a także okiennice oraz futryny.

 

vasco stronahttp://drzwivasco.pl

Drzwi VASCO to nowy standard jakości na polskim rynku. Niepowtarzalny wygląd, kolor i strukturę drzwi VASCO otrzymały poprzez użycie nowatorskiej technologii. Ta innowacyjna technologia pozwala wykończyć drzwi VASCO bez łączenia na krawędziach przylgi, co znacznie poprawia efekt wizualny i praktyczny.

 

voster stronahttp://www.voster.pl

Firma VOSTER zajmowała się produkcją i sprzedażą materiałów drewnianych, natomiast z biegiem czasu poszerzała swoją działalność o stolarkę drzwiową ze specjalizacją w skrzydłach płytowych. Niestety praca przy tego rodzaju drzwiach powodowała pewien niedosyt, stąd też poszerzono asortyment o skrzydła ramowe. Dziś wśród produktów oprócz skrzydeł ramowych znajdują się również skrzydła okleinowe, lakierowane, tłoczone, szklane, drewniane i stalowe wraz z ościeżnicami oraz systemy przesuwne.

 

verte stronahttp://www.vertedrzwi.eu

Nowoczesna marka Verte doskonale wpisuje się w aktualne trendy w stylistyce - poprzez dynamicznie zmieniającą się ofertę odpowiada najbardziej aktualnym potrzebom rynku projektowania pomieszczeń nowoczesnych. Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii z wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem firmy, wysokiej jakości drzwi Verte zachowują bardzo atrakcyjne ceny.

 

drewholtz stronahttp://www.drew-holtz.com.pl

Drew-Holtz specjalizuje się szczególnie w drewnianych drzwiach zewnętrznych – z litego drewna lub stalowe. W ofercie odnajdą Państwo również drzwi pokojowe wewnętrzne. Firma Drew-Holtz od 1989 roku jest wiodącym na rynku producentem drzwi drewnianych.