Drzwi zewnętrzne MARTOM

Drzwi zewnętrzne, jak sama nazwa sugeruje, odgradzają pomieszczenia mieszkalne lub użytkowe od świata zewnętrznego. W przypadku drzwi zewnętrznych stawiane są wysokie wymagania techniczne. Część niezbędnych cech użytkowych regulują zapisy i normy prawa budowlanego.

Drzwi zewnętrzne KMT

Ponad 50 lat na rynku, doświadczenie w branży oraz pasja plasują grupę KMT w czołówce producentów stolarki otworowej w Polsce. Stałe doskonalenie produktów, linii produkcyjnych, a także najwyższa jakość stosowanych materiałów sprawia, że KMT jest wiarygodnym partnerem biznesowym, a nasze produkty spełniają najwyższe oczekiwania klientów. Wyroby zawsze produkowane są z największą starannością i dbałością o szczegóły.

Oferta drzwi KMT kierowana jest do odbiorców, którzy poszukują produktu dobrej jakości, estetycznego, funkcjonalnego, bezpiecznego oraz w przystępnej cenie. KMT to: drzwi stalowe wewnętrzne i zewnętrzne, antywłamaniowe klasy B i C, płaskie, tłoczone, pełne, przeszklone, malowane, laminowane, od szerokości „80” do „130”. Bezustanne monitorowanie potrzeb rynku, przyczynia się do ciągłego urozmaicania oferty.

Firma MAR-TOM zajmuje się produkcją drzwi metalowych zewnętrznych o zróżnicowanym wzornictwie i bogatej kolorystyce. Priorytetem firmy MAR-TOM jest, by klient otrzymał produkt o najwyższej jakości, spełniający jego wymagania zarówno co do estetyki, funkcjonalności, precyzji wykonania, jak i punktualności otrzymania produktu gotowego – dokładnie na czas. Stąd niezwykle istotne jest nieustanne doskonalenie wszystkich procesów zachodzących na każdym etapie produkcji.